Lágrima

V roce 2010 bylo speciélně vytvořeno taneční sólo pro příležitost světové výstavy EXPO v Šanghaji . Poté bylo upraveno pro francouzský festival Small is beautiful na specifický prostor Saint Charles stairs ve městě Marseille a další jiná místa.Jedná se o site specific performaci,která se upravuje přímo pro daný prostor.

Název choreografie Lágrima je převzaté ze španělského výrazu  překladu slza. Tato performace je věnována boji za práva a je úzce spojena s představením Requiem a jeho odkazu z části Dopis.

EN: The name of the choreography is from the spanich expression of tear. This performance is dedicated to the fight for the rights and is closely related to the performance „Requiem“  and its link in part „The letter“

In 2010, a solo dance was created specially for for the occasion of a world exhibitio Expo in Shaghai. Then it was modified for the space at Saint Charles stairs in Marseille at the  festival Small is beautifull. This solo adapt to different spaces. It has two versions: first( stairs, with long dress) second: (flat space with shorter dress)

 

Hudba:              Arvo Part- My heart is in the highlands

Interpretace: Lenka Kniha B.

Délka: 10 min.