Nezávislá tanečnice a choreografka Lenka Kniha Bartůňková nabízí workshopy, pravidelné lekce, interpretační i choreografickou spolupráci se soubory a kulturními organizacemi.


Představení:  

Choreografická tvorba LKB je tématicky i stylově různorodá. Současný tanec, fyzické divadlo, site specific performance a visual art. Více informací na stránce tvorba.

Workshopy a pravidelné lekce

Lekce a workshopy jsou určeny pro širokou veřejnost. Pedagogické zkušenosti Lenka Kniha B. realizuje jak s profesionály, tak i s laickou společností. Lekce vede od dětské až po seniorskou generaci. Více informace o technikách se můžete dočíst na stránce Pedagogika.

Čtyři roky vede společně se zpěvačkou Ridinou Ahmedovou a s Honzoou Bártou „Pohybově hlasové lekce pro seniory“ v divadle Ponec.

Spolupracuje se sdružením Roztoč, kde vede taneční lekce pro děti.

KALENDÁŘ:

20.6 – 21.6 2020  umělecké seskupení FARO moving space z.s. uvede v otevřených prostorech Žižkova představení „Titanik 2 “   v rámci festivalu Tanec Praha a Landscape festivalem „Plíce Žižkova“. Uměleckým seskupením pro tuto událost jsou:   M. Havlíček, P. Pellarová, L. Kniha B., J. Kniha, R. Ahmedová . Místo konání: Starý Vítkovský tunel 15:00h , Kostnické náměstí 18:00h

„Víkendová odpoledne jsou ideální k procházce řadou zelených ploch mezi PONCEM, Vítkovem, Parukářkou či Rajskou zahradou. Umělci vybraní festivalem Landscape se zabývali tvorbou objektů či instalací na více než 20 místech, TANEC PRAHA neváhal rozšířit otevřenou výzvu pro oblast performing arts a hledat synergii, dialog, vzájemnou inspiraci. Veřejný prostor ožívá v novém rozměru. Spolu s kultivací zeleně a instalací objektů je to i gejzír nápadů tanečníků, performerů, hudebníků, artistů. V sobotu nebo v neděli se zájemci mohou vydat od 14 a/nebo 17 hodin jedním či druhým směrem: od divadla PONEC kolem Krenovky na Vítkovskou spojku až k vnitrobloku Žerotínova nebo od parku Parukářka přes Rajskou zahradu na Kostnické náměstí.“


Tvořivý dětský tábor ( 13.7-17.7 2020 ) Žďár nad Sázavou ( S.E.S.T.A )

https://www.se-s-ta.cz/akce.php?sesta-pro-deti&tvorivy-detsky-tabor-cervenec2020


 “ Arytmie“    (18 -19.12   2019) premiéra             https://www.duncancentre.cz/predstaveni-arytmie/